. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Westige > Tašky Westige

Tašky, obaly Westige

Vaky na lyže Westige nabízejí prostor i pro uložení hůlek, jsou vyrobeny z materiálu, který odpuzuje vodu a díky oboucestnému zipu se vám lyže budou snadno ukládat. Přenášení je umožněno díky nastavitelným ramenním popruhům nebo ručnímu držadlu. Vak Square lze přizpůsobit pomocí zipu délce lyží, a to od 160 do 185 cm.

Menší kufr na kolečkách skvěle poslouží při kratších výletech. Kufr je vybaven kolečky a teleskopickým madlem pro snadnou manipulaci, můžete jej však přenášet i v ruce pomocí horizontálního či vertikálního držadla. Kufr má dvě velké kapsy a několik menších na drobnosti, díky vnitřním popruhům se vám obsah batohu ani nehne.

Batohy Westige jsou opatřeny mnoha kapsami na vše možné. Součástí je i polstrovaný oddíl pro notebook. Pohodlí zaručují tvarovatelná záda a anatomicky tvarované ramenní popruhy. K batohu můžete pomocí vnějších popruhů upevnit i snowboard.

Praktickým pomocníkem pro přenášení vašeho notebooku bude některá z řady tašek na notebook. Váš notebook bude zabezpečen pomocí vnitřního popruhu na suchý zip. Tašky disponují i dalšími kapsami na CD a drobnosti. Tašku můžete přenášet v ruce nebo pomocí odepínacího ramenního popruhu.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu