. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Head
Head: Lyže Head Sjezdové vázání Head Lyžáky Head Helmy Head Chrániče Head Brýle Head Lyžařské hůlky Head Tašky Head Prodejci Head

Výrobce Head, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, běžky, helmy, brýle, hůlky, obaly

Rakouská značka Head je součástí mezinárodní skupiny HEAD NV zastřešující výrobce sportovního zboží Head (tenis, lyžování, snowboarding), Penn (tenisové a racquetballové míče), Tyrolia (lyžařské vázání), Mares a Dacor (potápěčské vybavení).

Skupina Head NV si udržuje vedoucí pozici v oblasti sportovního vybavení. Za posledních 50 let rozšířila svou distribuci do více než 80 zemí světa. Její úspěchy jsou dány neustálým vývojem, špičkovou kvalitou a použitím těch nejmodernějších a nejlepších dostupných technologií. Sortiment značky není vymezen pouze úzké skupině zákazníků, naopak, v nabídce Head si vybere opravdu každý, od mladého začínajícího lyžaře přes rekreační lyžařky, freestylové nadšence až po lyžaře Světového poháru.

Společnost Head vzniká v roce 1950, ale již o 3 roky dříve vyvinul Howard Head první lyže z laminovaného kovu. V 90. letech skupuje společnost Head většinu firem, které se postupně stávají součástí skupiny Head NV. V roce 2007 vzniká současné logo značky a nový design v oranžové barvě.

Jako mnoho jiných značek, i Head má vlastní tým špičkových sportovců, kteří vynikají ve svých sportovních disciplínách. Za všechny jistě hovoří jméno Lindsey Vonn, která získala v březnu 2012 již 16. glóbus ve své kariéře. Výbornými sportovci v týmu Head jsou například Maria Hoefl-Riesch, Anna Fenninger, Ted Ligety nebo Aksel Lund Svindal.

Široký sortiment Head vám umožní vybavit se kompletně od hlavy až k patě. Lyže, vázání a lyžařská obuv stejné značky jsou zárukou, že vše do sebe skvěle zapadne a bude výborně sedět. K lyžím neodmyslitelně patří lyžařské hůlky a ochranné prvky jako helma a chrániče. K ochraně a snadné manipulaci s vaším vybavením vám skvěle poslouží tašky, rovněž značky Head.

Chcete-li se obléci stylově a především funkčně, určitě si vyberete v kolekci sportovního oblečení a doplňků značky Head.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu