. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Uvex
Uvex: Helmy Uvex Brýle Uvex Prodejci Uvex

Výrobce Uvex, firma, značka, výrobky, zboží - helmy, brýle

Německá značka Uvex byla založena v roce 1926. Jedná se o rodinnou firmu, která nabízí kvalitní a inovativní produkty poskytující ochranu od hlavy až k patě pro sport, práci a volný čas.

Uvex staví na tradici, zkušenostech a důsledném uplatňování nových technologií. Většina výroby je soustředěna v Německu a v Evropě, aby byla zabezpečena maximální kvalita a dodržování přísných bezpečnostních norem. Výzkum a vývoj nových materiálů a procesů je prováděn rovněž v Německu a tvoří nedílnou součást firemní filozofie „Protecting people“ - chránit lidi.

Uvex je globálním partnerem sportu, poskytuje vybavení více než tisíci špičkovým sportovcům z celého světa. Zpětnou vazbou jsou jejich ohlasy, které napomáhají neustále zlepšovat produkty značky.

Pro zimní sporty nabízí Uvex kolekci ochranných prostředků, jako jsou lyžařské helmy, brýle a chrániče. Nechybí ani řada doplňků, která zahrnuje kukly, tašky na helmy, cestovní tašky, čepice atp. 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu