. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Armada
Armada: Lyže Armada Hůlky Armada Tašky Armada Prodejci Armada

Výrobce Armada, firma, značka, výrobky, zboží, lyže

Značka Armada se stala průkopníkem freeskiingu. V roce 2002 se parta nejlepších freestyle/freeride lyžařů rozhodla založit svou vlastní značku, vedla je k tomu neochota výrobců vyrábět lyže podle jejich představ. U zrodu značky tak stáli Tanner Hall a JP Auclair.

ARMADA se plně soustředí na výrobu lyží tak, aby seděly těm nejlepším jezdcům. Společnost spolupracuje se skvělými umělci, designéry, techniky a jezdci, kteří se všichni podílejí na zdokonalování produktů značky. ARMADA má svůj vlastní tým složený z jezdců ze Severní Ameriky, Evropy i Asie.

Své produkty ARMADA vyváží úspěšně do více než 40 zemí světa. Společnost nabízí lyže do parku, na backcountry i na rampy. Pro freeskiing je typická určitá image, proto se ARMADA zabývá i výrobou doplňků jako jsou pásky, sportovní oblečení nebo batohy.

Z ostatních produktů ARMADA jistě stojí za zmínku lyžařské brýle, na kterých společnost spolupracovala s firmou Oakley. Společně vytvořily jedinečné brýle nazvané Armada x Oakley Crowbar Snow - Limited Edition. Kontaktní plochy brýlí jsou anatomicky tvarované pro maximální pohodlí. Silikonová vrstva udržuje pásek brýlí na svém místě. Na výrobu brýlí byla použita speciální triple-fleece pěna zajišťující komfort a zároveň sloužící k odvodu potu. Rám brýlí je lehký a flexibilní. Skla poskytují 100% UV ochranu, jsou odolné nárazu a zamlžení díky patentované technologii High Definition Optics (HDO), která i v těžkých horských podmínkách zajišťuje čistý výhled.

K doladění freestyle/freeride stylu se firma prosazuje také v oblasti módy a módních doplňků. Na lyže se tak můžete obléknout od hlavy až k patě pohodlně a stylově. ARMADA nabízí nepromokavé a prodyšné bundy, kalhoty, dále mikiny, trička, na hlavu si můžete obléci kšiltovku či kulich této značky. Tento výčet ale stále není úplný, v nabídce nalezneme také šátky, rukavice, kšandy, pásky, kukly a dokonce i ponožky.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu