. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Choc
Choc: Lyže Choc Snowboardy Choc Kiteboardy Choc Prodejci Choc

Výrobce Choc, firma, značka, výrobky, zboží - snowboardy, lyže, kiteboardy

Choc je českou firmou specializující se na výrobu snowboardů, kiteboardů, SK8 a lyží pro freeski. Firma vznikla v roce 1990 v Třebíči. Firma se rozrůstala a v roce 2000 transformovala na společnost s ručením omezeným. V současné době působí v prostorách o rozloze 950m2 a zaměstnává 15 osob.

Původně výrobce snowboardů se začal zabývat i výrobou kiteboardů a SK8, freeski lyže vyrábí teprve od roku 2004. Firma vyrábí desky s karbonovým povrchem jako jedna z mála v Evropě. Všechny produkty vynikají svým moderním a poutavým designem.

Firma si klade za cíl vyrábět kvalitní desky za přijatelnou cenu. Důkazem špičkového provedení je úspěch juniorské závodnice ve snowboardcrossu Evy Samkové, která získala na snowboardu Choc v sezóně 2009/2010 titul juniorské mistryně světa a o rok později svůj post obhájila.

Společnost již od svého vzniku aktivně podporuje české i zahraniční závodníky, má svůj vlastní snowboard, freeski i kiteboard team závodníků.

Za zmínku jistě stojí Custom program, díky kterému si můžete nechat vyrobit prkno na míru dle vašich proporcí a požadavků.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu