. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Westige > Helmy Westige

Helmy Westige

Westige vyrábí velmi odolné a designově atraktivní helmy pro freeski a snowboarding. Všechny helmy disponují certifikátem bezpečnosti CE 1077, ASTM 2040.

Helma Blade je k dostání v několika barevných provedeních, skořepina helmy je tvořena pomocí In-Mold technologie, do níž je vstřikován materiál EPS tvořící vnitřní konstrukci helmy. Helma vám dokonale padne díky FIT Systému, který spočívá v kolečku pro nastavení velikosti helmy. Maximální pohodlí je zaručeno díky vnitřní výplni z antialergeního microfiberu, který se dá vyjmout například z důvodu praní, podpořeno je 3D odnímatelnou ochranou uší a polstrovaným páskem pod bradou. Aby vám brýle během lyžování nesklouzly, je helma vybavena speciálním úchytem. Nechybí ani pasivní ventilace zaručující příjemné prostředí uvnitř helmy.

Helma Dandy je opatřena tištěným textilním povrchem, oproti helmám Blade je tvořena mimořádně odolnou ABS skořepinou s osmi větracími otvory, jinak jsou jí vlastní všechny vlastnosti helem Blade kromě systému FIT.

Helma Marilyn je univerzální helma s potiskem Marilyn Monroe. Helma disponuje In-Mold skořepinou a stejnými vlastnostmi jako helma Dandy, opět chybí FIT Systém.

Dámská helma Grafitto je navržena speciálně podle dámských specifik. Odolná ABS skořepina vás stoprocentně ochrání a díky čtrnácti ventilačním otvorům se budete cítit velmi komfortně.

V nabídce helem se setkáváme s In-Mold helmami Soldier a Square, které se od předchozích modelů odlišují pouze designem.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu