. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > K2
K2: Lyže K2 Hůlky K2 Helmy K2 Brýle K2 Tašky K2 Prodejci K2

Výrobce K2, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, helmy, brýle, hůlky, tašky

Americká značka K2 působí v oblasti sportovního průmyslu téměř půl století. Známá je především svými produkty pro zimní sporty, zejména pro lyžování a snowboarding. Její vliv však narůstá i ve výrobě vybavení pro vyznavače kolečkových bruslí a horských kol.

K2 je nekonvenční značkou poháněnou touhou po inovacích a vášní pro sport, což činí její produkty jedinečné z hlediska technologií i designu. Zákazníci značky jsou mimořádní lidé, kteří rádi vybočují z řady a vědí, co chtějí.

Technologie Rocker a celodřevěné jádro jsou charakteristickými rysy lyží značky K2.

V současnosti má společnost významné postavení na poli freeskiingu. Její tým jezdců je nabitý těmi nejznámějšími jmény. Seth Morrison jezdil na lyžích K2 již od začátku svého lyžování. Byl prvním freeriderem, kterému K2 vytvořila promodel. Dalším takovým jménem je například freestylista Pepa Fujas.

Název K2 není odvozen jen podle druhé nejvyšší hory světa, jak by si kdekdo mohl myslet, název ve skutečnosti vyjadřuje jména dvou bratrů – Billa a Dona Kirschnerových, kteří firmu založili.

Pro lyžování nabízí firma kompletní vybavení od lyží, přes helmy, brýle, hůlky až po tašky a oblečení. Jste-li zastáncem snowboardingu, vyberete si z široké nabídky snowboardů, snowboardového vázání a bot.

K2 SNOWBOARDING

K2 je jednou z nejprodávanějších snowboardových značek. Její snowboardy patří k technicky nejpropracovanějším v oboru. Je to dáno tím, že se společnost soustředí na neustálé inovace a k výrobě používá nejlepší dostupné materiály. Značka rozděluje snowboardy do pěti kategorií podle jejich konstrukce: Flatline, Catch Free Rocker, Jib Rocker, All-Terrain Rocker a Powder Rocker.

Skvělou pozici na trhu si drží také vázání. Vybrat si můžete ze systému Auto s jednou ráčnou a ocelovým lankem, systému Cinch s odklopnou patkou nebo klasické dvouráčnové.

Abyste doplnili komplet, pořiďte si kvalitní snowboardovou obuv K2. Vaše noha bude v teple, pohodlí a zároveň ve skvělém kontaktu se snowboardem, takže budete moci provádět i pokročilé triky nebo sjíždět svahy v doslova závodní rychlosti. Boty K2 rozdělujeme dle systému zavazování do tří kategorií. V první kategorii jsou boty s klasickým tkaničkovým zavazováním. Druhý systém se nazývá BOA a jedná se o stahovací platformu v oblasti nártu. Poslední systém Speed Lace umožňuje pohodlné utažení boty pomocí táhla.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu