. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Volant > Lyže Volant

Lyže Volant

Lyže Volant jsou tím pravým pro ty, kteří neupřednostňují jízdu v závodních rychlostech, ale spíše si chtějí maximálně užít velmi pohodové svezení s puncem výjimečnosti.

Aby byla podtržena exkluzivita, jsou jednotlivé řady lyží označeny názvy drahých kovů:

Volant Silver je určen ambiciózním lyžařům, kteří si užívají sportovní carving. Lyže nekladou vysoké nároky na své uživatele a odpouštějí chyby. Verze Volant Silver M je vytvořena speciálně pro muže, její potenciál sahá i mimo sjezdovku.

Volant Gold přináší energickou a přesnou jízdu, s maximální stabilitou a perfektními jízdními vlastnostmi na všech typech sněhu uspokojí velmi náročné uživatele.

Volant Platinum je elitní, univerzální řada lyží pro lyžaře, kteří dávají přednost požitku ze sportovní a bezpečné jízdy. Špičkový typ určený zejména mužům je zpracováván ručně, vyniká přesným laserovým opracování a lesk ušlechtilé oceli dokresluje mimořádný estetický zážitek.

Představme si také další řady lyží značky Volant:

Volant Black jsou ideálními lyžemi do každého terénu. Karbonové inzerty přinášejí bezkonkurenčně hladkou jízdu při vysokých rychlostech. Topolové jádro dodává lyžím živost.

Volant White je správnou volbou, pokud si chcete užít sportovní jízdu ve všech sněhových podmínkách. Nový tvar s integrovanou ochranou špičky spolu s topolovým jádrem zaručuje svižnou jízdu. Harmonická flexe je zárukou snadného zatáčení.

Volant Loop, dámský model lyží, vyniká nízkou hmotností a měkkou flexí díky textilii kombinované s ušlechtilou ocelí a topolovému jádru.

Volant Multi R je to pravé, pokud si vyžíváte v obloucích. Široký střed a karbonové inzerty garantují stabilitu v každém terénu.

TECHNOLOGIE

Lyže Volant využívají patentované technologie STEEL-CAP, měkkého jádra obklopeného nerezovou ocelí zajišťující maximální přenos síly na hrany a vysokou torzní tuhost lyže.

VARIO-CUT konstrukce lyží umožňuje plynule měnit rádius oblouku a dodává tak lyžím univerzalitu.

U značky Volant je i samotné dohotovení lyží hotovým uměním. Tato ruční práce zahrnuje pískování jednotlivých částí, barvení ušlechtilé oceli kovovými ionty a ražbu loga Volant.

Závodní grafitová skluznice lyží Volant byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Atomic. Skluznice má skvělé vlastnosti a je odolná vůči poškrábání. Mnoho jezdců Světového poháru upřednostňuje právě tento typ skluznice.

Technologie by samy o sobě lyžím nedodaly špičkové jízdní vlastnosti, tajemství spočívá také v pečlivém výběru kvalitních materiálů. Těmi jsou čistá ocel dodávající lyžím jedinečnou podélnou flexi a vysokou torzní tuhost a ionizovaná ocel dodávající extrémní odolnost vůči poškrábání. Aplikace grafitu snižuje hmotnost lyže a zaručuje vysokou podélnou tuhost. Karbon užívaný pro inzerty vyniká nízkou hmotností a vysokou odolností. Jádro z topolu je lehké, robustní, schopné odolat vysokému zatížení. Textilie použitá v konstrukci lyží přináší extrémní odolnost vůči opotřebení a zachovává si pružnost i při velmi nízkých teplotách.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu