. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Stöckli > Lyže Stöckli

Lyže Stöckli

Než si představíme zástupce lyží Stöckli, bylo by vhodné nejprve uvést základní technologie a inovace, kterými lyže disponují:

CARBON PERFORMAN CE OPTIMIZER (C. P. O.) – pečlivě umístěné karbonové inzerty poskytují výztuhu přesně tam, kde je potřeba. Tato technologie je využívána u lyží Laser CX a SX a pracuje společně se systémem Torsiotech, lyže mají torzní chování a jsou přesnější na začátku i na konci tahu.

FRONT LOCK SYSTEM – nový fixační systém upevníte do zářezů v přední části lyže, systém zabraňuje nežádoucímu zaseknutí lyží nebo uklouznutí. Využívá se u lyží pro touring.

ROCKER – soft rocker, powder rocker a TT powder rocker – profily seřazené od nejkratšího rockeru po nejdelší. Čím je rocker delší, tím se lyže lépe chová v prašanu a nezařezává se do sněhu. Zakřivením se také zkracuje skluznice, což dělá carving jednodušším, s menším vynaložením úsilí.

SANDWICH SIDEWALL TECHNOLOGY – sendvičové bočnice dodávají lyžím skvělé jízdní vlastnosti.

TORSIOTECH – systém odvozený z P. I. technologie a závodních zkušeností, laserové zářezy v titanalové vrstvě lyže zajišťují, že flexe a torzní vlastnosti jsou rovnoměrně rozloženy po celé délce lyže, lyže se tak dokonale přizpůsobují různým terénům a umožňují flexibilní a přesné zatáčení.

Y-SERIES – charakteristický tvar písmene Y nových all mountain lyží přináší skvělé zážitky na sjezdovce i v prašanu. Uvolněné a přesné řízení oceníte v každém terénu.

Po seznámení s technologiemi můžeme přistoupit k představení modelových řad lyží:

Laser je řadou závodních lyží, kam se řádí lyže určené pro sjezd, slalom, Super G i pro Světový pohár. Jsou primárně konstruovány pro jízdu na sjezdovce ve vysokých rychlostech. Lyže jsou vybaveny závodní grafitovou skluznicí, mají sendvičovou konstrukci využívající materiálů jako titanalu nebo karbonu pro maximální odolnost. U většiny modelů nechybí systém Torsiotech.

Spirit je komfortní řada lyží, se kterými zazáříte nejen na sjezdovce. Lyže vám nabízejí dokonalý carving a výbornou odezvu. Skluznice lyží je grafitová s hliníkovým inzertem, lyže mají sendvičovou konstrukci a svrchní strukturovanou, polyamidovou vrstvu.

Sinox lyže se vyznačují capovou konstrukcí, jejich svrchní vrstva je 3D polyamidová, slinutá skluznice je opatřena transparentním inzertem. Výsledkem je skvělý carving a komfortní jízda ve všech sněhových podmínkách.

Pro park a pipe jsou jednoznačnou volbou freestylové lyže z řady Rotor s konstrukcí twin-tip. Díky nim dosáhnete skvělých výkonů ve snow parku a jízda v prašanu nebo na switch pro vás také nebude žádný problém.

Jednoduché pojmenování lyží Y označuje řadu all mountain lyží, se kterými si můžete troufnout do všech terénů a sněhových podmínek díky jejich promyšlenému zpracování právě ve tvaru písmene ypsilon. Lyže jsou opatřeny závodní grafitovou skluznicí a sendvičovou konstrukcí s jádrem ze dřeva a laminátu a s použitím titanalu a skelných vláken.

Řada Stormrider v sobě ukrývá freeridové a touringové modely lyží. Lyže jsou velmi výkonné ve všech terénech, jejich silnou stránkou je stabilita, snadné zatáčení a perfektní kontrola nad lyžemi. Všechny lyže mají sendvičovou konstrukci, u většiny modelů je grafitová skluznice a svrchní vrstva se liší model od modelu.

Nechybí ani juniorská řada lyží, která disponuje obdobnými vlastnostmi jako lyže pro dospělé, je však přizpůsobena zejména svou váhou a rozměry mladým uživatelům.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu